Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Yeşilmahalle Hurdacı

Kayseri Kocasinan İlçesine bağlı Yeşilmahalle bölgesi ve civarına Kayseride Hurdacılar olarak profesyonel hizmet sağlamaktayız. Yeşilmahalle hurdacı arayışına girecekseniz doğru adrestesiniz. Yıllardan beri hurda sektöründe kaliteli hizmet veren bir firmayız. Müşterilerimizden satın aldığımız hurdaları en iyi şekilde değerlendirmek üzere geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Yeşilmahalle Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Örneğin ülke ekonomisi, hurdanın cinsi, kilosu ve ton ağırlığı, içerdiği materyal vb. Bu faktörler hurdanızın fiyatlandırmasını değiştirecektir. Güncel hurda fiyatları bu bakımdan önem taşımaktadır. Fiyatlar değiştikçe hurda firmalarının fiyat listesini güncel tutması gerekir.

Kayseride Hurdacılar firmamız, aktif olarak hizmet veriyor ve fiyat listemizi güncel tutuyoruz. Güncel hurda fiyatları için web sitemizi inceleyebilir ya da iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kayseri Yeşilmahalle Hurdacı Hangi Hurdaları Alır?

Yeşilmahalle Hurdacı bölgesinden çok sayıda hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Bünyemize aldığımız hurdaları geri dönüşüme kazandırıyor ve doğamızı koruma altına alıyoruz. Kayseride Hurdacılar olarak Yeşilmahalle bölgesi ve civarından satın aldığımız hurda çeşitleri:

 • Hurda Demir,
 • Hurda Bakır,
 • Hurda Çinko,
 • Hurda Alüminyum,
 • Hurda Beyaz Eşya,
 • Hurda Sarı Pirinç,
 • Hurda Krom Paslanmaz,
 • Hurda Akü,
 • Hurda Kablo,
 • Hurda Kompozit,
 • Fabrika veya bina yıkımı sonrasında ortaya çıkan hurdalar,

Ve daha metal içeren bütün hurdaları nakit ödeme ile satın alıyoruz.

Yeşilmahalle Adresten Hurda Alımı

Hurda alımı belli başlı adımlar dahilinde yapılır. Öncelikle elinizde var olan hurdalar için 7/24 hizmet veren ekibimize iletişim bilgilerinden ulaşırsınız daha sonra size en uygun zaman diliminde ekibimiz elinizdeki hurdaları yerinde inceler ardından nakit ödeme ile satın alım işlemini gerçekleştirir. Daha sonra ayrıştırma adımı ile geri dönüşüme kazandırmaktayız. Hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmak bu kadar basit.

Elinizdeki hurdaların değerlendirilmesi için şimdi bizimle iletişime geçin.

Kayseride Yeşilmahalle Hurdacılar

Firmamız tüm hurda türlerinin alımını gerçekleştirmektedir. Yalnızca küçük çaplı hurdalar değil aynı zamanda fabrika çatı sökümü işlemlerini gerçekleştirerek de hurda alımı yapmaktayız. Bununla birlikte hizmet verdiğimiz bölgeler arasında Kayseri başta olmak üzere Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir bölgeleri vardır. Kayseri Yeşilmahalle Hurdacı civarında tüm hurdalarınızı değerlendirmekteyiz.

7/24 hizmet veren ekibimiz hurdalarınıza en iyi fiyat garantisi vermektedir. Bünyemizde topladığımız tüm hurdaların geri dönüşüm sürecinden geçerek tekrar kazandırılmasını sağlıyoruz. Elinizdeki hurdalarınızdan para kazanmak ve geri dönüşüm sürecine siz de destek olmak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden yararlanın ve hemen geri dönüş sağlayalım. Adresinize gelerek hurdalarınızı profesyonel bir şekilde değerlendirecek ve değerinde fiyatlar ile elinizdeki hurdalarınızı satın alacağız. Şimdi bizimle iletişime geçin.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar