Hakkımızda

Hurda Bizim İşimiz!

Yirmi yılı aşkındır hurda metal alım satım sektöründe faaliyet yürüten firmamız Muhtalip ÖZTÜRK tarafınan kurulmuş olup, bu zamana kadar yürütmüş olduğu faaliyetlerde “iş ahlakına” ve “müşteri memnuniyetine” verdiği değerle mesafe kat etmiş, dürüst ve samimi çalışma prensipleri ile sevilen, aranılan firma konumuna gelmiştir.

Günümüzde yaptığı işin kalitesine, iş ahlakına ve müşteri memnuniyetine değer vermeyen kişi, kurum, kuruluş veya firmaların geldikleri nokta bellidir.

Geri Dönüşüm, günümüzde bir çok kişiye ekmek kapısı olmanın yanı sıra çevreye ve doğaya saygılı olmamız gerektiğinin en önemli sonucudur. Geri dönüşüm ile hem iş sahası oluşturuyoruz hem doğaya saygılı davranıyoruz hemde doğal kaynakları az tüketiyoruz. Bu yönden bakıldığında; yaptığımız işin kutsallığı da ayrı bir değer katmaktadır.

Firmamız bu prensip ve duyguların eşliğinde, insana, çevreye ve doğaya verdiği değerlerler ile her geçen gün iş ve hizmet potansiyelini büyüterek çalışmalarına devam etmektedir.

20 Yıldır Hurda Alıp Satıyoruz

  • En büyük yatırımın insan olduğunu düşünen yönetici kadromuzla koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olmak,
  • Ürün ve hizmet kalitemizi yükseltmeyi, müşterimizin hak ettiği hizmeti ona sağlamak için “yapılması gereken” olarak algılamak,
  • Yasa ve Mevzuatlara uymak,
  • Çalışanlarımızın kişisel ve mesleki yönden kendilerini geliştirmeleri ve azami seviyede katılımlarını sağlamak için şirket içi/dışı eğitimlerine imkan sağlamak
  • ISO 9000’i yalnızca “standart” olarak değil, kaliteye ulaşmada da ilk adım olarak görmek.

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar