Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri Makina Hurda

Genellikle sanayilerde kullanılan iş makinalarının veya tıp sektöründe bulunan makinaların kullanımını kaybetmesi sonucunda oluşan şekle makina hurdası denir. Ağır tıbbi cihazlar, yük asansörleri ve fabrika kullanımına elverişli tüm cihazlar makina hurdası çeşitlerine girmektedir.

Makina Hurdası ve Geri Dönüşüme Katkısı

Makina hurdası alımı, Kayseride Hurdacılar firmasının hizmetlerinden yalnızca bir tanesidir. Adresinizden hurdalarınızı alıyor, sökme, tartma gibi işlemleri gerçekleştiriyor ve en yüksek fiyatları vererek hurdalarınızı sorunsuz bir şekilde satın alıyoruz. Kayseride Hurdacılar olarak geri dönüşüme oldukça önem vermekteyiz. Daha rahat yaşanabilir bir çevre için topladığımız makina hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyoruz. Böylece geri dönüşüm ile ülkenin güçlenmesini ve sanayinin yeniden kazandırılmasını sağlamaktayız.

Makinalar âtıl bir duruma girdiklerinde makina alımı yapan hurda firmaları devreye girer. Sizlerden satın aldıkları hurdaları ekip arkadaşları ile sökerler. Bu hurdalar çoğunlukla işlevini kaybetmiş fabrikalarda ve iş yerlerinde bulunmaktadır. Makina hurdalarının değerlendirme sürecinde içerisinde malzemelerin değeri kontrol edilir. Bu malzemelerin geri dönüşüme katkısının olup olmadığı incelenir. Bu inceleme süreci ücretsiz bir şekilde yapılır. Tüm bu inceleme sonrasında makinanızın kullanılabilirliğine göre bir değer biçilir ve ödeme işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede çöpe gidecek herhangi bir parça kalmaz.

Makine Hurdalarının Çeşitleri

Makinaların kullanım alanları oldukça fazladır buna paralel olarak hurdalarının da çeşitliliği artmaktadır. Bu yüzden piyasada pek çok makina hurdası çeşidi bulunmaktadır. Birçok sektörün kendi alanlarına göre hurda makinası vardır;

  • Matbaa Makinası Hurdası,
  • Press Makinası Hurdası,
  • Tekstil Fabrikalarında Bulunan Hurda Makinalar,
  • Motor,
  • Baskı Makinası Hurdası,
  • Enjeksiyon Makine Hurdası (tıbbi sektör).

Kayseri Makine Hurdası Alan Yerler

Kullanım ömrünü tamamlamış birçok makina yeniden geri dönüşüme kazandırılmak için hurda firmaları tarafından toplanır. Makina hurdası içeriğindeki değerli malzemeler bakımından da oldukça zengindir bu yüzden hurdacılar ilgiyle makinalarınıza değerinde fiyatlar vererek toplama işlemini yapar. Ancak burada önemli olan makina hurdası alan yerler bir firma olmalıdır. Çünkü bu firmalar hem değerinde bir fiyat biçer hem de geri dönüşüm sürecine destek verir.

Kayseride Hurdacılar firması olarak hedefimiz her türdeki metal hurdasının geri dönüşüm süreci ile yakından ilgilenerek ürünleri hammadde olarak sanayilere yeniden sunmaktır. Sizlerden topladığımız makina hurdaları ile sanayilerimize çeşitli iş makinalarını yeniden kazandırıyoruz. Geri dönüşüme siz de bir katkıda bulunmak isterseniz şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Hurda Makina Fiyatları

Bazı firmalar kendi standartlarına göre hurda alım ve satımı gerçekleştirebilirler. Kullanım alanlarına göre makina hurda fiyatları da değişmektedir. Örneğin, küçük ev aletleri, sanayi makinaları içerisinde fazlaca bakır bulundurur bu yüzden fiyatlar da değişiklik gösterir. Yani hurda makinanızın içerdiği maddeler sayesinde fiyat değerlendirmesi değişir. Bu yüzden hurdalarınızı incelemeden net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Makina hurda fiyatı için bizimle iletişime geçin adresinize gelelim hurdalarınızı değerlendirelim.

Kayseride Hurdacılar Kayseri, Sivas, Niğde, Yozgat, Nevşehir, illeri kapsamında profesyonel hizmet vermektedir. Hurdalarınıza değerinde fiyatlar vererek sizlerden satın alıyoruz ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bizimle iletişime geçin makina hurdalarınızı değerlendirin.

 

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar