Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Hurda Çinko

Çinko, doğada fazlaca bulunan ve demirden sonra en çok kullanılan elementlerden biridir. Kullanım alanları diğer elementlere göre daha az olsa da günümüzde sanayi ve otomotiv gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Döküm sanayisinde de alaşım halinde kullanılmaktadır. Küresel piyasalardaki yeri dikkat çekici bir şekilde önemlidir. Bu nedenle hurda çinko piyasasında yüksek fiyatlar görülmektedir.

Hurda Çinko Kullanım Alanları

  • Elektrik ve donanım sanayisinde kullanılan kalıpların (döküm) yapımında yer alır.
  • Otomotiv sanayisinde kullanılır.
  • Tekstil ürünleri, elektronik aletler, plastik ve kozmetik ürünler gibi günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız ürünlerde karşımıza çıkmaktadır.
  • X-ışını ve televizyon ekranı
  • Kauçuk yan ürünleri
  • Hayvan besinleri

Çinko Hurdanın Geri Dönüşümü

Metal hurdalar, geri dönüşümde oldukça geniş kullanım alanlarına sahiptir. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte bugün, hurda çinkonun %80’inden fazlası kullanılabilir hale getirilerek geri dönüştürülüyor. Çinko diğer metal gruplarından daha değerli olduğu için hurdasının da geri dönüştürülmesi önem taşımaktadır. Coğrafi konumumuz sebebiyle de çinko, ülkemizde fazla bulunmamaktadır. Bu yüzden elimizdeki çinko hurdaları geri dönüşüme kazandırmak çok değerlidir. Firmamız, metal geri dönüşüm için ayırdığınız hurda çinkoları adresinizden alır ve değerinde bir fiyat teklifi sunmaktadır. Satın alınan çinko hurdalar güvenli bir şekilde geri dönüşüme kazandırılır.

Kayseride Hurdacılar olarak yıllarını hurda sektörüne adamış bir firmayız bu yüzden tüm işlemler en iyi şekilde yapılır. Yıllardan beri bünyemize aldığımız metal hurdaları geri dönüşüme kazandırarak daha iyi bir yaşam için çabalıyoruz. İşinde uzman ekibimiz ile sizlere hurdalarınızın değerinde fiyatlar sunuyoruz. Geri kazanımı büyük önem taşıyan Çinko, toplum için oldukça değerlidir.

Kayseri Hurda Çinko Alımı

Yüksek fiyatlar vererek hurda çinko alımı yapan firmalar günümüzde oldukça az sayıdadır. Kayseride Hurdacılar firması olarak, yüksek fiyattan hurda alımı gerçekleştirerek hurdaların asıl değerini ortaya koyuyoruz. Ancak yüksek fiyatlarımız yalnızca çinko hurdalar için geçerli değil aynı zamanda tüm hurda çeşitlerini de kapsamaktadır.

Yüksek fiyatlar dahilinde satın aldığımız hurda çinkoları geri dönüşüme kazandırıyoruz, böylece hem sektörümüzün devamlılığını sağlamış oluyoruz hem de doğaya bir katkı da bulunmuş oluyoruz. Yüksek fiyattan çinko hurdası alımı yapan nadir firmalardan oluşumuz sektörde tanınırlığımızı arttırmıştır.

 

 

Hurda Çinko KG Fiyatları

Hurda çinko kg fiyatı diğer hurdalarda olduğu gibi değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden bir hurda alım satımı yapan firmanın sizlere en güncel fiyatları sunması çok önemlidir. Çinkonun hurda fiyatı için bizimle iletişime geçebilir ve güncel fiyat bilgilerimizden yararlanabilirsiniz.

Sektörde en güncel fiyatlara sahip olan firmamız, Çinko hurdası kg fiyatı belirlemek için öncesinde çeşitli analizler yapar daha sonra bir fiyat belirlenir. Hurda çinko kilo fiyatı için bizimle iletişime geçin güncel fiyatlarımızı sizler ile paylaşalım.

Geri dönüşüme katkı sağlamak çok kolay! hem elinizdeki hurdalardan kurtulun hem de maddi kazanç sağlayın. Bunun için tek yapmanız gereken şey iletişime geçmek.

 

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar