Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Melikgazi Hurdacı

Melikgazi Hurdacı, Kayseri Melikgazi Hurdacılar demir bakır alüminyum krom çinko sarı beyaz eşya çamaşır makinesi buzdolabı alımı alanlar fiyatları ayrıca sarı pirinç fırın klima kombi şofben termosifon alımı yapıyoruz.

KAYSERİ MELİKGAZİ HURDACI

Melikgazi Hurdacı

Kayseri Melikgazi Hurdacı

Firmamız Kayseri\’de Hurdacılar olarak, Kayseri Melikgazi İlçesine bağlı başta İldem, Beyazşehir ve Mimsin ayrıca Anbar, Becen, Hisarcık, Kıranardı, Yıldırım Beyazıt mahalleri olmak üzere tüm mahalle, bölge ve mevkilerden hurda alımı yapmaktayız.

İçeriğinde metal bulunan her çeşit hurdayı satın alıyoruz.

Örneğin, hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, çinko,

ayrıca motor, makine, kompozit, akü, kağıt, kablo ve benzer şekilde beyaz eşya hurdaları diye ifade ettiğimiz

çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ile ayrıca kombi, klima, şofben ve termosifon hurdalarını

nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ayrıca, bina, fabrika ve tesisleri çelik çatı, sundurma, kanopi, büyük makine ve kalorifer kazanı gibi büyük hurdaların kesim ve söküm işini yapıyoruz. Kesim ve söküm sonrası ortaya çıkan demir, benzer şekilde inşaat demiri, bakır, alüminyum, krom paslanmaz, çinko ve kablo hurdalarını da satın alıyoruz.

Melikgazi\’de bulunan her çeşit metal hurdanızı satmak, güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak ve ayrıca satmak istediğiniz hurdaların ücretsiz keşfini yaptırmak için aşağıda bulunan telefon numarasından yada ayrıca Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Verdiğiniz adrese en kısa zamanda yada randevu verdiğiniz saatte gelerek hurdalarınızın keşfini yaparız. Hurdanın niteliği ve kalitesine göre kilo fiyatı ile toplam hurdanızın edeceği tutarı tarafınıza bildiririz. Fiyatta mutabık kalmamız yani anlaşmamız halinde hurda bedelini hemen o anda nakit olarak öderiz. Satın aldığımız hurdaları sizlere zahmet vermeden kendi personelimiz ile yine kendi araçlarımıza yükleriz.

MELİKGAZİ\’YE BAĞLI TÜM SEMT, MAHALLE VE BÖLGELERDEN NAKİT ÖDEME İLE HER ÇEŞİT HURDAYI SATIN ALIYORUZ.

Melikgazi İlçesinde Hurda Alımı Yaptığımız semt, mahalle ve bölgeler:

Kayseri Melikgazi İlçesine bağlı Ağırnas, Alpaslan, Altınoluk, Anafartalar, Anbar, Aydınlıkevler, Battalgazi, Becen, Büyükbürüngüz Fatih, ayrıca Büyükbürüngüz Yavuz, Caferbey, Camikebir, Çorakçılar, Cumhuriyet, Danişmend Gazi, Eğribucak, Erenköy, Esentepe, Esenyurt, Germir, Gesi Bağpınar, Gesi Bahçeli, Gesi Cumhuriyet, Gesi Fatih, Gesi Güney, Gesi Güzelköy, Gesi Kayabağ, Gesi Kuzey, Gökkent, Gültepe, Gülük, Gürpınar Pınar, Gürpınar Yeşil, ayrıca Hisarcık Bahçelievler, Hisarcık Erciyes, Hisarcık İbrahim Tennuri, Hunat, Hürriyet, İnecik, Karacaoğlu, Kazımkarabekir, Kemeraltı, Keykubat, Kiçikapı, ayrıca Kılıçaslan, Kıranardı Cumhuriyet, Kıranardı Fatih, Kocatepe, Konaklar, Köşk, Küçük Mustafa, Küçükali, Küçükbürüngüz, Melikgazi, Mimarsinanbahçelievler, benzer şekilde Mimarsinandemokrasi, Mimarsinandere, Mimarsinanfatih, Mimarsinankayapul, Mimarsinanşirintepe, Nurihas, Osman Kavuncu, Osmanlı, ayrıca Sakarya, Sarımsaklı, Şehit Nazımbey, Selçuklu, Selimiye, Seyitgazi, Subaşı, Tacettin Veli, Tavlusun, Tınaztepe, Turan, Vekse, Yeni, Yeniköy, Yeşilyurt, Yıldırım Beyazıt, 19 Mayıs ve ayrıca 30 Ağustos mahallelerinden her çeşit hurda alımı yapıyoruz.

Her şeyden önce, uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Başka bir deyişle kullanılmayan,

atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek,

hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına

hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını

süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar