Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Ev eşyalarının olmazsa olmaz en yegâne araçları beyaz eşyalardır. Hayatımızı kolaylaştıran bu eşyaların pek çoğu kullanıcı dostu ve oldukça uzun ömürlüdür. Ancak ömrünü tamamlamış ve kullanımı artık mümkün olmayan beyaz eşyalar da vardır bu durumda bunlara hurda beyaz eşya adını vermekteyiz.

Beyaz eşyalar içerisinde pek çok metal parça bulundurur, kullanılamayacak duruma geldiklerinde ise bu metal parçaları ve beyaz eşyalarınızı hurdacılara rahatlıkla satabilirsiniz. Kayseride hurdacılar olarak geri dönüşüme kazandırmak için bu ürünlerinizi satın alır ve değerlendirme işlemini yapar.

Hurda Beyaz Eşya Geri Dönüşümü

Hurda beyaz eşya, atıklar arasında elektronik kategorisinde yer alır. Hurdacılar hurdalarınız aldıktan sonra geri dönüşüm tesislerinde bunları işletir ve hammaddelere dönüştürür. Daha sonra sanayi ürünlerinin üretiminde kullanılmak üzere dağıtıma çıkarılır. Hurdacılık sektöründe televizyon, derin dondurucu, ankastre, bulaşık ve çamaşır makinası gibi ürünler hurda beyaz eşyalar kategorisinde yer almaktadır. Bu ürünler genelde taşıması zahmetli ve ağır olduğu için hurdalarının muhafaza edilmesi oldukça zor olur. Bu yüzden bir hurda firması ile anlaşarak beyaz eşya hurdalarınızı satabilirsiniz. Firmamız yıllardan beri hurda alım satımı yapmaktadır. Güvenilirliği esas bilen Kayseride Hurdacılar markası olarak hurdalarınızı değerinde alıyor ve geri dönüşüme destek veriyoruz.

Beyaz Eşya Hurdası Nasıl Satılır?

Beyaz eşyalarınızın kullanım süresi dolduğunda ve kullanılamaz hale geldiğinde onları satabilir ve para kazanabilirsiniz. Yani eski eşyalarınızı çöpe atmak yerine rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Bunun için öncesinde hurda firmalarından destek almanız daha faydalı olacaktır. Çünkü pek çok firma, hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmaktadır, bu çevre ve toplum açısından oldukça değer taşır. Hurda firması seçtikten sonra hurdanıza değerinde bir fiyat biçilmesi gerekmektedir. Bunun için beyaz eşya hurda fiyatları için detaylı piyasa araştırması yapmalısınız.

Hurda beyaz eşya satışı yapmak için birkaç adıma ihtiyacınız olabilir;

 • Elinizdeki hurdaların piyasadaki güncel fiyatlarını araştırın.
 • Hurdanızı satmadan önce mutlaka bizden de detaylı bilgi alın.
 • Hurdalarınızın özelliklerini mutlaka bilmelisiniz.
 • Seçtiğiniz firmaların geri dönüşüm sürecine destek olup olmadığını araştırmalısınız

Hurda Beyaz Eşya Türleri

Beyaz eşya hurdacıları bazı belli kriterlere göre hurdaları değerlendirmektedir. Beyaz eşyaların bir kısmı içeriğindeki malzemelerin türüne ve ağırlıklarına göre değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden hurda beyaz eşyalar türlerine göre sınıflandırılır;

 • Çamaşır makinesi,
 • Buzdolabı,
 • Klima,
 • Dondurucu,
 • Fırın ve ocak,
 • Mikrodalga,
 1. beyaz eşya ürünlerine sahipseniz ve değerlendirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir beyaz eşya hurda fiyatları hakkında güncel bilgiler alabilirsiniz.

Hurda Beyaz Eşya Fiyatları 2022

Beyaz eşya hurdanızın güncel fiyatlarını öğrenmek için eşyanızın türünü, modelini ve markasını belirtmeniz gerekmektedir. Fiyatlandırmaya beyaz eşyaların içeriğindeki metal parçalar da dahil edilir. Bir bütün halinde hurda firmalarına sunabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kayseride Hurdacılar Kayseri, Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir illeri kapsamında yıllardan beri profesyonel hurda hizmeti vermektedir. Hurdalarınızı titizlikle geri dönüşüme kazandırmaktadır. Hurda beyaz eşya fiyatları 2022 için bizimle iletişime geçin ve size özel en güncel fiyatlardan yararlanın.

 

 

 

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar