Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri Kompozit Hurdası

Kompozit, genellikle otomotiv ve havacılık sektörlerinde kullanılan bir malzemedir. Bununla birlikte silah sanayisinde, inşaat ve mimari dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Bu malzemenin dayanıklılığı ve yalıtımı pek çok bina ve iş yerlerinin cephelerinde kullanılmak üzere değerlendirilir. Zaman içerisinde dayanıklılığını ve yalıtım özelliğini kaybetmiş kompozit malzemeler ise kompozit hurdası ismini alır.

Kompozit Malzemesinin Kullanıldığı Yerler

Kompozit malzemesi çevremizdeki neredeyse bütün alanlarda kullanılmaktadır. Kullanıldığı alanlar;

  • Raylı Sistemler
  • Denizcilik
  • Havacılık
  • Savunma Sanayii
  • İnşaat
  • Otomotiv
  • Spor Ekipmanları

Bu alanlar kendi içerisinde geniş bir yelpazeye ayrılmaktadır ve içeriğinde bulunan kompozit malzemeler vazgeçilmez bir unsurdur. Kullanışlı oluşu ve hafifliğinin yanı sıra uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahip oluşu da diğer malzemeler arasında kompozit malzemeyi popüler kılmaktadır.

Kayseri Kompozit Hurdası Alan Yerler

Kompozit malzemelerin çok fazla yaygın kullanılması sonucunda fazla miktarlarda hurdası çıkmaktadır. Kompozit hurdasını değerlendirerek hem doğaya karşı hem de ülke ekonomisine karşı katkıda bulunabilirsiniz. Birçok hurda firması kompozit hurdalarını bünyesine alarak değerlendirmektedir. Kompozit hurdasının değerli olduğunu bilen hurdacılar, kompozit malzemesinin kendisini elde edemediğinde Kompozit talaşlarını da satın alabilmektedir.

Alüminyum Kompozit Nedir?

Alüminyum malzemelerden üretilen Kompozit paneller, bir plastik çeşididir ve alüminyum levha ile kaplanmaktadır. Bu paneller çok kullanışlı olup yapı malzemelerinde kullanılır kişilerin ihtiyaçlarını karşılar. Bu alüminyum kompozitler de kullanımını yitirdiğinde hurda haline gelebilir ve bunları satışa sunabilirsiniz.

Kayseride Hurdacılar firması, tüm hurdalarınızın alımını gerçekleştirir ve değerinde fiyatlar sunar. Alüminyum Kompozit hurdaları da birer Kompozit hurdasının çeşididir. Bizimle iletişime geçebilir hurdalarımız hakkında genel bilgiler alabilirsiniz.

Kayseri Kompozit Hurda Fiyatı

Kompozit hurda fiyatları, hurda piyasasında değişkenlik gösterebilir. Güncel fiyatları sunan firmamız elinizdeki atıl durumda bulunan tüm hurdalarınızı adresinizden teslim alır. Kayseride Hurdacılar olarak Kayseri, Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir illeri kapsamında hizmet vermekteyiz.

Kompozit hurda fiyatının değişken olmasıyla birlikte hurdalarınızın değerlendirerek fiyat biçilmesi gerekir. Bizimle iletişime geçerek güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Firmamız yıkım sahalarından çıkma tüm hurda kompozitlerin alımını gerçekleştirmektedir. Sizlerden satın aldığımız hurdaları ayrıştırma yaparak değerlendiriyoruz.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar