İkinci Kalite Profil Boru

 1. Anasayfa
 2. Hurda
 3. İkinci Kalite Profil Boru
hurdanizi_nakit_aliyoruz_1
hurdanizi_ucretsiz_tasiyoruz_2
724_iletisim2

Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

İkinci Kalite Profil Boru

İkinci kalite profil boru, ölçü ve form standartları dışındaki ürünlerin kategorize edilerek ayrıldığı gruptur. Bu ürünlerde malzeme kalitesi açısından herhangi bir problem bulunmamaktadır. Ancak boy ve kalınlığı açısından standart ölçülerin dışında olan ürünler 2. kalite profil gruplarına katılır. Birinci kalite profil boru olarak bilinen demir çelik ürünleri ile arasında fark vardır. İkisi de aynı banttan çıkmaktadır fakat özelliklerinin standart dışı olması sebebiyle birbirinden ayrılmaktadır.

Kalite Profil ile Çıkma Profil Farkı Nedir?

İkinci kalite profil boru ile çıkma profil boru aynı özelliklere sahip değildir. 2. Kalite profil boru fabrikada üretildikten sonra direkt temin edilir ve bu ürünler daha önce hiç kullanılmamış olur tamamen fabrika çıkışlıdır. Ancak çıkma profil borular bir işlem görür ve tekrar satışa sunulur. Özetle, aralarındaki en genel fark, biri fabrikadan direkt satışa sunulur iken diğeri kullanılmış ve işlem görmüştür.

İkinci Kalite Profil Boru Fiyatları

İkinci kalite profil fiyatları metre cinsine göre belirlenir. Ürünün ağırlığına ve tonuna göre değişkenlik göstermektedir. Kayseride Hurdacılar firması olarak 2.kalite verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Kalite Boru Profil Trapez Sac,
 • Kalite Boru Profil,
 • Kalite Boru Profil Sac,
 • DKP Sac, Profil,
 • Sac Levha,
 • Galvenizli Sac,
 • Köşebent,
 • Hadde Grubu

hizmetlerini bizlerden alabilirsiniz. Kayseri, Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir illeri kapsamında hizmet vermekte olan firmamız, tamamen kusursuz ve birinci kalite seviyesinde ürünler sunmaktadır. Ölçüler, noktasal ezikler nedeniyle birbirinden farklı değerlendirilen birinci ve ikinci kalite profil ürünleri aslında birbirlerinden farksızdır. İkinci kalite profil boru ürünlerimiz birinci kalite görünümlüdür ve fiyatları da firmamız bünyesinde oldukça uygundur.

Kayseride Hurdacılar firmamız yıllardan beri uzman ekibi ile birlikte hurda sektöründe kaliteli hizmet vermektedir. Uygun fiyatlarda güvenli bir şekilde müşterilerimiz ile alım-satım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sektörde yıllardan beri hizmet vermemizin sebebi müşteri memnuniyetidir. Daha fazla çalışarak daha fazla kitleye hitap etmeyi amaçlıyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçin birinci kalite profilden farksız ikinci kalite ürünlerimiz hakkında bilgi alın ve ikinci kalite profil boru fiyatlarından yararlanın.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar