Kayseri Organize Sanayi Hurdacılar

 1. Anasayfa
 2. Hurda
 3. Kayseri Organize Sanayi Hurdacılar
hurdanizi_nakit_aliyoruz_1
hurdanizi_ucretsiz_tasiyoruz_2
724_iletisim2

Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri Organize Sanayi Hurdacılar

Kayseride Hurdacılar firması olarak, Kayseri Hacılar Organize Sanayi bölgesinin tamamından ve civar bölgelerden hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Kayseri organize sanayi hurdacılar arasında en tecrübeli olan firmamız yıllardan beri müşterilerine güvenilir hizmet sunmaktadır.

Kayseri Organize Sanayi Hurda Alımı

Firmamız hurda alımı sırasında hurdaları pek çok aşamadan geçirmekte ve incelemektedir. Öncesinde hurdanın cinsi firmamız açısından çok önemlidir. Çok sayıda hurdayı bünyemize almaktayız. Müşterilerimizden belli bir ücret karşılığında aldığımız hurda çeşitleri aşağıdakiler gibidir:

 • Hurda Demir,
 • Hurda Krom Paslanmaz,
 • Hurda Motor,
 • Hurda Beyaz Eşya (fırın, kombi, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi vb.)
 • Hurda Akü,
 • Hurda Kablo,
 • Hurda Kağıt,
 • Hurda Alüminyum,
 • Hurda Kompozit,
 • Hurda Sarı Pirinç,
 • Hurda Çinko,
 • Bina veya fabrika yıkımı sonrası ortaya çıkan hurdalar,

Müşterilerimizden aldığımız bu hurda çeşitlerini değerlendirmek üzere geri dönüşüme kazandırıyoruz böylece hem firma olarak hem de bir birey olarak çevremize katkıda bulunmuş oluyoruz.

Kayseri Organize Sanayi Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları çok sık bir şekilde değişiklik göstermektedir. Firmamızın güncel hurda fiyatları mevcuttur ancak bu fiyatlar sabit değildir ve hurda çeşitlerine göre farklılık gösterir. Pek çok hurda firmasının fiyatlandırmaları da bu şekildedir. Evinizde veya iş yerlerinizde atıl durumda bulunan hurdalarınızın fiyatlarını belirlemek için birkaç değerlendirme yapmaktayız.

Hurdanızın fiyatı için öncesinde hangi materyali içerdiği daha sonra hangi çeşit hurda olduğu gibi kıstaslara bakılır. Daha sonra kilosuna göre bir fiyat belirlenir. Firmamız müşterilerimizin adresine giderek bu değerlendirmeleri yapar sonrasında nakit ödeme ile hurda alımını basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Kayseri organize sanayi hurdacılar için bizimle iletişime geçin hızlı bir şekilde atıl durumda olan hurdalarınızı satın alalım.

Kayseri Organize Sanayi Hurdacılar

Kayseri’nin neredeyse tüm bölgelerinden hurda alımı gerçekleştirerek hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmaktayız. Firmamız Kayseri başta olmak üzere Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir bölgelerine de hizmet vermektedir. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Atıl durumda bulunan pek çok hurda çeşidini firmamız üstleniyor ve değerinde fiyatlandırmalar yapıyor. Bizimle iletişime geçmeniz dahilinde adresinize kadar geliyor ve hurdalarınızı nakit ödeme ile kolay ve sorunsuz bir şekilde satın alıyoruz. Kayseri organize sanayi hurdacılar için bizimle iletişime geçin hurdalarınızı en güvenilir şekilde satın alarak geri dönüşüme kazandıralım.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar