Fabrika Çatı Yıkımı Sökümü

  1. Anasayfa
  2. Hurda
  3. Fabrika Çatı Yıkımı Sökümü
hurdanizi_nakit_aliyoruz_1
hurdanizi_ucretsiz_tasiyoruz_2
724_iletisim2

Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Fabrika Çatı Yıkımı Sökümü

Türkiye, inşaat sektöründe en fazla gelişen ülkeler arasındadır. Türkiye’de çok sayıda iş yeri ve fabrikalar bulunmaktadır. Bu fabrika ve iş yerlerinin yapımında kiremit, tahta veya dayanıklı olması için çelik çatılar, çelik konstrüksiyon gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bu çatıların içeriğinde kullanılan malzemelerin değerli olmasının sonucunda hurda firmaları tarafından fabrika çatı yıkımı sökümü yapılır ve bu aşamada minimum fiyatlar biçilir. Hurda haline gelen fabrika çatıları hurda firmaları tarafından ilgiyle karşılanır.

Kayseride Hurdacılar firması, fabrika çatı yıkımı sökümü gerçekleştirmektedir. İstediğiniz fiyatları bulabileceğiniz ve geniş ekip kadrosuyla birlikte faaliyet gösteren firmamız, yıllardır hurda sektöründe hizmet vermektedir.

 

Fabrika Çatı Yıkımı Sökümü Nasıl Yapılır?

Fabrika çatı yıkımı, son derece titizlikle çalışılması ve disiplinli olunması gereken bir iştir. İş güvenliğine dikkat ederek ve önlemler alarak yıkım ve söküm yapılmalıdır. Fabrika çatı yıkımı sökümü gerçekleştirebilmek için işi bilen uzmanlar gereklidir. Malzemeler yıkım ve söküm sırasına göre listelenir. Çatı bozumu gerçekleşir.

Kayseride Hurdacılar, her türlü çelik konstrüksiyon fabrikaların yıkımını gerçekleştirir. Bununla birlikte, fabrika, depo, stat ve diğer benzeri yapıların yıkımını, sökümünü uzman ekip arkadaşlarımız itina ile gerçekleştirmektedir. İrtibat numaralarımız ile iletişime geçebilir ve fabrika bozumu, çelik çatı sökümü gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Firmamız yıkım ve söküm işlemlerini minimum fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Çıkan hurdalarınızı ise değerinde fiyatlar vererek satın almaktadır.

 

Fabrika Çatı Yıkım ve Söküm Hurdalarının Alımı

Uzman ekip arkadaşlarımız fabrika çatı yıkım söküm işlemlerini sorunsuz ve titiz bir şekilde gerçekleştirir. Her hurda firması farklı bir biçimde yıkım ve söküm işlemi gerçekleştirir. Kayseride Hurdacılar firmamız en iyi şekilde söküm ve alım yapmaktadır. En hızlı ve zahmetsiz şekilde hurdalarınızın alım işlemlerini gerçekleştiririz. Bu sayede hem satıcının hem de alıcının zaman kaybetmesini engelleriz.

Müşteri odaklı olan firmamız, gerekli tüm tecrübelere sahiptir. Bu yüzden fabrikanızın yıkımı ve sökümü uzman ekip yardımıyla yapılır. Bizimle iletişime geçin detayları konuşalım.

 

Fabrika Yıkım ve Söküm Fiyatları

Fabrika çatı yıkım söküm ve fabrika söküm fiyatlarını etkileyen bazı unsurlar vardır. Bunlardan biri söküm yapılacak çatının büyüklüğüdür. Söküm için gerekli olacak her türlü malzeme, çatı panellerin kaldırılıp yüklenmesi, daha sonra sökülen malzemelerin ayrı ayrı istiflenmesi gibi süreçler fiyatları etkilemektedir. Firmamız, tüm söküm ve yıkım işlemlerini en az miktarda masrafla yapmaktadır ve bu işlemleri gerçekleştirecek donanımlı ekip kadrosuna sahiptir.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar