Kayseri Hurda Sarı Pirinç

  1. Anasayfa
  2. Hurda
  3. Kayseri Hurda Sarı Pirinç
hurdanizi_nakit_aliyoruz_1
hurdanizi_ucretsiz_tasiyoruz_2
724_iletisim2

Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri Hurda Sarı Pirinç

Sarı pirinç, halk arasında sarı olarak, çinko ile bakırın karışımından elde edilen sarı renkli alaşımlardır. Kurşun, kalay, demir, mangan, alüminyum ve daha birçok element sarı pirinçte bulunabilir. Hurda sarı pirinç ise bakır elementinden sonra hurdaların çok büyük bölümüne sahiptir. Sarı pirincin içeriğinde bakırın olup olmadığı rengin hafif kırmızıya yakın oluşu ile kolay bir şekilde tespit edilebilir. Hurda sektöründe bu renk ne kadar kırmızı ise fiyatı o kadar yüksek anlamına gelir. Sarı pirinç hurdası oldukça dayanıklı bir bileşiktir.

Hurda Sarı Pirinç Nerelerde Bulunur?

Özelliği kaybetmiş zaman içerisinde geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Sarı pirinç piyasada çok yaygın yerlerde kullanılmaktadır. Örneğin, doğalgaz tesisatlarında, denizcilikte, süs eşyalarının imalatlarında ve daha birçok geniş kullanım alanlarına sahiptir. Bununla birlikte sarı pirinç hurda halini aldıktan sonra yine aynı sektörlerde kullanılmak üzere geri dönüşüme kazandırılır. Hurdacılar için ise oldukça değerli bir malzemedir.

Kullanım alanı bu kadar geniş olan metalin hurdası da çok fazla çıkmaktadır. Sarı pirinç, dayanıklı, uzun ömürlü ve çok iyi bir iletken olduğu için piyasada kendisine kullanım alanı oluşturmuştur. Sarı pirinç hurda artıkları hurdacılar için çok kıymetlidir. Kayseri’de Hurdacılar markası olarak yıllardır bu sektörün içerisindeyiz ve her türlü sarı pirinç hurda alımları yapmaktayız. Hurda sarı pirinç fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Sarı Çeşitleri

Hurda sarı fiyatları, sarı pirinç hurdanın çeşitlerine göre farklılıklar gösterebilir. Sektörde yer alan bazı sarı hurda türleri vardır;

  • Sarı külçe
  • Su saati
  • Araiş sarı
  • Alaşımlı sarı talaşı
  • Vana, musluk vb.

Güncel Hurda Sarı Pirinç Fiyatları

Firmamız elinizdeki tüm sarı pirinç hurdaları için yüksek fiyat teklifini sunmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek hurda sarı pirinç hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Kayseride Hurdacılar markası olarak, Kayseri başta olmak üzere Sivas, Niğde, Nevşehir ve Yozgat illerinden sarı hurda alımı yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize sunacağımız sarı hurda fiyatı teklifimizi onaylamanız halinde ödemeniz anında yapılır ve adresinizden hurdalarınız satın alınır. Büyük küçük demeden hurdalarını bizimle değerlendirebilirsiniz.

Siz de sarı pirinç hurdalarınızı satarak yüksek fiyat teklifleri almak ve geri dönüşüm sürecine destek olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar