Kayseri Hurda Kağıt Alımı

 1. Anasayfa
 2. Hurda
 3. Kayseri Hurda Kağıt Alımı
hurdanizi_nakit_aliyoruz_1
hurdanizi_ucretsiz_tasiyoruz_2
724_iletisim2

Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri Hurda Kağıt Alımı

Kağıt yüzyıllardan beri hayatımızda olan ve hayatımızın vazgeçilmez bir aracıdır. Gündelik yaşamamızın bir parçası olan ve birçok kullanım alanına sahip olan kağıtlar, kullanımını tamamladığında atık kategorisine girer. Hurda kağıtlar hem kendi ülkemizde hem de dünya genelinde oldukça fazladır ve geri dönüştürülmesi en kolay maddelerdir.

Hurda kağıt alımı, hurda firmaları ya da bireysel toplama yapan hurdacılar tarafından gerçekleştirilir. Geri dönüşüme önem veren firmamız, hurda kağıtları ve türevlerini usulüne uygun şekilde sizlerden satın alıyor sonrasında geri dönüşüme kazandırıyoruz. Diğer atık maddelerine göre kağıt, çok daha kolay toplanır ve fiyatlandırma bakımından oldukça kârlıdır.

Kayseri Hurda Kağıt Geri Dönüşümü

Hurda kağıt alımı gerçekleştikten sonra doğayı korumak için yapılacak en mantıklı şey hurda kağıtların geri dönüşüme kazandırılmasıdır. Okulda, evde, iş yerlerinde sıklıkla kullandığımız kağıt malzemesini geri dönüştürmek ve tekrar kullanmak oldukça değerlidir. Uzun yıllardır süregelen bu geri dönüşüm sürecinde kağıt hurdalar çok kolay bir şekilde işlenir ve geri dönüştürülür. Bu süreçte kağıtlar ayrı ayrı sınıflandırılır daha sonra hammaddelere dönüştürülür ve yeniden kazandırılır.

Hurda Kağıt Alımında Kağıt Çeşitleri

Hurda kağıtlar kullanım alanlarına göre çeşitlere ayrılır.

 • Hamur Kağıt
 • Hamur Kağıt
 • Hamur Kağıt
 • Bristol
 • Kraft
 • Krome Karton
 • Kuşe Kağıdı
 • Palür
 • Aydınger

Hurda Kağıt Fiyatlarını Neler Etkiler?

Hurda piyasasına göre sıklıkla fiyatlar değişir. Firmamızdaki hurda kağıt fiyatları daima güncellenmektedir. Hurda kağıt alımı sürecinde kağıtlar bazı değerlendirmelere tabii tutulur ve fiyatlarında değişiklikler meydana gelir. Fiyatların neye göre belirlendiğini aşağıda görebiliriz.

 • Kağıdın nemli olup olmadığı
 • Hurdanın yabancı maddeler içermesi
 • Kağıt hurdanın cinsi
 • Kağıdın ton ağırlığı

Bu maddelere göre fiyatlarda ufak artışlar ya da azalmalar meydana gelebilir. Firmamız her şeyi göz önünde bulundurarak özenle hurda kağıt alımını gerçekleştirir ve değerlendirmeye alır.

Kayseride Hurda Kağıt Alan Yerler

Kayseride Hurdacılar firması olarak yıllardan beri Kayseri, Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir illeri kapsamında profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Hurda kağıt alımı ve diğer tüm hurda türlerinde geniş kapsamlı hurda alımları gerçekleştirmekteyiz. Değerinde aldığımız kağıt hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırıyor ve böylece doğayı koruma altına alıyoruz.

2022 hurda kağıt fiyatları için bizimle iletişime geçin en güncel fiyatlarımızdan yararlanın. Geri dönüşüme hizmet etmek için son sürat çalışıyoruz. Siz de destek olmak ve maddi kazanç sağlamak istiyorsanız web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanıp bizlerden hurda kağıtlarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar