Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri Mevlana Hurdacı

Kayseri’deki mahallelerden biri olan Mevlana mahallesine Kayseride Hurdacılar firması olarak hizmet vermekteyiz. Mevlana hurdacılar tarafından ilgiyle karşılanan bir firmayız. Uzun yıllardır hizmet veren firmamız bu mahalle ve civarındaki tüm bölgelerden değerinde fiyatlar biçerek hurda alımı gerçekleştirmektedir.

Kayseri Mevlana Hurda Alımı

Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı Mevlana mahallesi ve civarında hurda alımı yapmaktayız. Eğer evlerinizde veya iş yerlerinizde atıl durumda bulunan hurdalarınız var ise bir hurda firması tarafından dönüştürülmek üzere tahsil edilmektedir.

Kayseride Hurdacılar firmamız atıl durumda bulunan ve metal içeren tüm hurdalarınızı tarafınızdan ücretini ödemek koşulu ile güven çerçevesinde satın alıyor ve geri dönüştürmek üzere belli başlı işlemlerden geçirmektedir. Geri dönüşüme oldukça önem veren firmamız tüm hurda çeşitlerini en profesyonel biçimde değerlendirmektedir.

Kayseri Mevlana Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları elinizde bulunan hurdanın türüne, kilosuna, içerdiği materyale ve daha birçok faktöre göre değişebilir. Bununla birlikte, ülke ekonomisindeki her değişiklik hurda fiyatlarına artış ve azalış şeklinde yansımaktadır.

Her hurda firmasına göre de fiyatlarda değişiklik gözlemlemeniz mümkündür. Firmamız fiyatlarını sık sık güncelleştirmekte ve hurdalarınıza son derece yüksek fiyatlar biçmektedir. Kayseride Hurdacılar, hurda sektörüne yıllarını vermiş köklü bir firmadır. Bu yüzden oldukça güvenilirdir. Güncel hurda fiyatlarımız için iletişime geçin.

Kayseri Mevlana Bölgesinden Alınan Hurdalar

Geri dönüşüme kazandırmaktan heyecan duyduğumuz hurdalarınızı bölgenize gelerek belli bir ücret karşılığında alıyor ve dönüşüm sürecini başlatıyoruz. 7/24 hizmet veren firmamız her çeşit hurda alımı gerçekleştirmektedir.

Mevlana hurdacı arayışı için doğru adrestesiniz. Mevlana bölgesinden çok sayıda hurda çeşidi almaktayız:

 • Hurda Beyaz Eşya,
 • Hurda Bakır,
 • Hurda Demir,
 • Hurda Krom Paslanmaz,
 • Hurda Sarı Pirinç,
 • Hurda Kağıt,
 • Hurda Kompozit,
 • Hurda Alüminyum,
 • Hurda Çinko,
 • Hurda Kablo,
 • Hurda Akü,
 • Fabrika veya bina yıkımı sonrası ortaya çıkan hurdalar,

Ve daha birçok hurda alımını gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz tarih aralığında Mevlana mahallesi ve civarında bulunan bölgenize geliyor nakit ödeme dahilinde adresinizden hurdalarınızı değerlendirerek satın alıyoruz.

Kayseri Mevlana Hurdacılar

Yıllardan beri hurda sektöründe adını duyurmayı başarmış firmamız Kayseri başta olmak üzere, Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir illeri kapsamında hizmet vermektedir. Bu bölgelerin ilçeleri ve civarındaki tüm bölgeler ile sıklıkla ilgileniyoruz. Atıl durumda olan hurdaların geri dönüşüme kazandırılmasını daha sonra öz kaynaklarımızın verimli kullanılmasını sağlıyoruz.

Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Bu sayede iletişim bilgilerimiz ile dilediğiniz zaman bize ulaşabilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Hem hurdalarınızı değerlendirerek bir kazanç sağlayacak hem de geri dönüşüme katkıda bulunacaksınız. Atıl durumda olan tüm hurdalarınız ile ilgileniyoruz şimdi iletişime geçin randevu oluşturalım.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar