Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Bakır, ısıyı ve elektriği en iyi ileten elementtir. Bu yüzden metal endüstrisinde oldukça değerlidir. Birden fazla kullanım alanına sahiptir; bilgisayarlarınızda, mutfak eşyalarınızda, elektrik kablolarınızda, hatta arabanızın motorunda dahi bakır metalini bulabilirsiniz. Bakır artık onarılamayacak veya kullanılamayacak duruma geldiğinde ise hurda bakır halini alır.

Bakır, günlük kullanımlarda farklı yerlerde kullanılabildiğinden hurda bakırın geri dönüşüm sürecinde yenileme ve geri yükleme aşamaları hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Hurda bakırın geri dönüşümünü gelin birlikte inceleyelim.

Hurda Bakırın Geri Dönüşümü

Bakırın harika bir elektrik iletkenidir. Bununla birlikte dayanıklılığı sayesinde ısıtma ve soğutma alanlarında da kullanılabilir. Ancak bakır, hurdaya dönüştüğünde yani kullanılamayacak hale geldiğinde onu bir hurda tesisine satmanız gerekecektir. Hurda tesisleri, hurda bakırları geri dönüşüm sürecine alır ve ürünlerin yeniden kullanılmasını sağlar. Bu sayede çevreye önemli ölçüde fayda sağlanır.

Hurda bakırın geri dönüşümü meşakkatlidir. Öncelikle geri dönüşümde metaller türlerine göre ayrılır ve dikkatli olunması gereken kısım ise bakır hurdayı kalitesine ve türüne göre ayırabilmektir. Bakır hurdalar türlerine ve kalitelerine göre ayrıldıktan sonra derecelendirmeleri, sıralamaları ve işleniş süreçleri başlar. Kayseri bölgesinde hizmet veren firmamız ile bakır hurdalarınızı ücret karşılığında alarak size maddi imkân sağlıyor ve bununla birlikte çevreye katkı sağlamış oluyorsunuz. Evinizde kullanmadığınız ihtiyacınız olmayan bakırları satarak birçok şeye katkıda bulanabilirsiniz.

Piyasadaki birçok firmadan daha yüksek teklifler ile size kaliteli hizmet sunuyoruz. Sizden aldığımız ürünlerin gerçek değerini biliyor ve yüksek bir teklif sunarak sizleri mutlu ediyoruz.

Bakır Hurda Alımı

Zamanla işlevini yitirmiş, kullanım özelliklerini kaybetmiş ve geri dönüşüme dahil olabilen tüm hurda bakırları evinizde veya iş yerlerinizde biriktirebilirsiniz. Peki bunları nasıl değerlendireceğinizi bilmiyor musunuz? Kayseri yerleşkesinde bulunan hurda firmamız hurdalarınız ile ilgilenir sizden ürünler hakkında detaylı bilgiler talep eder daha sonra konumunuza göre hareket alır ve bakır hurdalarınızı adresinizden alır. Türkiye’nin Kayseri, Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir illerine hizmet veren firmamız, hurda bakır fiyatları hakkında oldukça cömerttir. Ekip arkadaşlarımız adresinize gelerek hurdalarınızı değerlendiriyor ve size fiyat teklifinde bulunuyor. Kayseride Hurdacılar firması olarak siz müşterilerimizi en yüksek fiyattan hurda alımı yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hurda bakırlarınız için bizimle iletişime geçin geri dönüştürelim.

Hurda Bakır Fiyatları

Hurda bakır fiyatları piyasada en popüler konudur. Çünkü fiyatlarında sürekli değişim göstermektedir. Hurda bakır fiyatı belirlenirken ülkemizdeki ve dünyadaki borsa kuru da göz önüne alınır. Sürekli değişkenlik gösteren hurda bakır için Kayseride Hurdacılar en güncel fiyatları sunmaktadır. Kayseri, Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir illeri kapsamında yıllardan beri profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Geri dönüşüm ile bu hurdaları değerlendirerek siz de doğal kaynaklarımızı koruyabilirsiniz. Şimdi bizimle iletişime geçin hurdalarınızı değerlendirelim!

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar