Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri Gesi Hurdacı

Kayseri’ye bağlı Gesi ilçesinde hurda alımı yapan firmamız, adresinizden hurdalarınızı bir ücret karşılığında satın almaktadır. Kayseri Gesi Hurdacı için firmamız ile iletişime geçebilir ve elinizdeki atıl durumda olan tüm hurdalarınızı bize satabilirsiniz. Atıl durumda olan hurdalarınızı geri dönüşüm ile değerlendiriyor ve çevreye yeniden kazandırıyoruz.

Kayseri Hurda Alımı

Kayseride Hurdacılar firması olarak yıllardan beri atıl durumda bulunan hurdaları satın almaktayız. Hurda alımı sırasında dikkat ettiğimiz ve bünyemize aldığımız bazı hurda çeşitleri vardır:

 • Hurda Alüminyum,
 • Hurda Demir,
 • Hurda Bakır,
 • Hurda Çinko,
 • Hurda Kağıt,
 • Hurda Krom Paslanmaz,
 • Hurda Sarı Pirinç,
 • Hurda Akü,
 • Hurda Kablo,
 • Hurda Beyaz Eşya (buzdolabı, klima, çamaşır ve bulaşık makinesi, şofben vb.)
 • Hurda Kozmozit
 • Hurda Motor
 • Fabrika veya bina yıkımı, sökümü sonrası ortaya çıkan hurdalar

Yukarıdaki tüm hurda çeşitleri firmamız tarafından ücret karşılığında adresinizden alınmaktadır. Daha sonra geri dönüşüm süreci için gönderilmektedir.

Kayseri Gesi Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Güncel fiyatlandırmalar genellikle materyallerin kilosuna göre belirlenir. Hurda fiyatlarının sıkça değişmesinin sebepleri arasında hurdanın içerdiği materyaller, ülke ekonomisi, hurdanın cinsi ve ağırlığıdır. Bu sebeplere göre firmalardaki fiyatlar da değişiklikler gözlemlenebilir.

Buna bağlı olarak, hurdalarınızı satışa sunmak istediğinizde mutlaka güncel hurda fiyatlarına göz gezdirmelisiniz. Firmamızın hurda fiyatları sürekli güncellenmektedir. Hurdalarınızın güncel fiyatlarından haberdar olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kayseri Gesi Hurdacılar

Hurda sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız alanında oldukça tecrübelidir. Yalnızca hurda alımı yapmıyor aynı zamanda aldığımız hurdaları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Ekibimize 7/24 ulaşabilir ve hurdalarınızın satışı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Adımlarımız oldukça basittir. Öncelikle iletişim bilgilerimizden bize ulaşacaksınız daha sonra ekibimiz adresinize gelecek ve atıl durumda bulunan hurdalarınızı değerlendirecektir. Nakit ödeme yaparak hurdalarınızı teslim alıyoruz. Sonraki süreç ise geri dönüşümdür. Hurdalarınızın ayrıştırması yapıldıktan sonra geri dönüşüm merkezlerine iletilir. Böylece yeniden ve farklı şekillerde kullanmaya devam ederiz.

Kayseri Gesi Hurdacı için bizimle iletişime geçin. Atıl durumda olan hurdalarınızdan hem kazanç elde edecek hem de geri dönüşüme destek olacaksınız. Hemen iletişime geçin hızlı bir şekilde geri dönüş sağlayalım.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar