Kayseri Mithatpaşa Hurdacı

 1. Anasayfa
 2. Hurda
 3. Kayseri Mithatpaşa Hurdacı
hurdanizi_nakit_aliyoruz_1
hurdanizi_ucretsiz_tasiyoruz_2
724_iletisim2

Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri Mithatpaşa Hurdacı

Kayseride Hurdacılar firması olarak, Kayseri Kocasinan İlçesine bağlı Mithatpaşa Mahallesi ve civarında bulunan tüm mevkilerden hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Mithatpaşa hurdacıların ve özellikle firmamızın uğrak yeridir. Bu bölgeden çok sayıda hurda alımı yaparak müşterilerimize değerinde fiyatlar biçiyoruz.

Hangi Hurdaları Alıyoruz?

Mithatpaşa hurdacı firmalarının uğrak yeridir. Biz Kayseride Hurdacılar, bu bölgeden çok sayıda hurda çeşidini bünyemize alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bu hurda çeşitleri:

 • Hurda Demir,
 • Hurda Alüminyum,
 • Hurda Kompozit,
 • Hurda Motor,
 • Hurda Makine,
 • Hurda Bakır,
 • Hurda Çinko,
 • Hurda Krom Paslanmaz,
 • Hurda Sarı Pirinç,
 • Hurda Kağıt
 • Hurda Beyaz Eşya (fırın, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima, şofben vb.)
 • Hurda Akü,
 • Hurda Kablo,
 • Fabrika veya bina yıkımı sonrası ortaya çıkan hurdalar

Ve daha birçok hurda çeşidini değerinde fiyatlar vererek bu bölge ve civarından satın alıyoruz.

Kayseri Mithatpaşa Hurda Fiyatları

Hurda alımı sırasında önce hurdanın cinsine, çeşidine ve ne içerdiğine dikkat ederiz. İçeriğinde metal bulunan birçok hurdanın satın alımını gerçekleştiriyoruz. Hurda fiyatları çok sık değişkenlik göstermektedir. Web sitemizde bulunan iletişim adresimizden bizimle iletişime geçebilir elinizdeki hurdaların değerlendirmesini yapabiliriz.

Kayseri Mithatpaşa Hurdacılar

Firmamız yıllardan beri hurda sektöründe profesyonel hizmet vermektedir. Kayseri başta olmak üzere Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir bölgelerinde hurda alımı yapıyoruz. Kayseri içerisinde ise birçok ilçe ve mahalle civarlarında hurda alımı yapmaktayız.

Mithatpaşa’da Hurda Alımı Yaptığımız Bölgeler:

Kayseride Hurdacılar firmamız bina, fabrika ve tesislerin metal çatı, kanopi ve kalorifer kazanı gibi büyük hurdaların söküm işlerini gerçekleştirmektedir. Bu söküm işlemlerinden ortaya çıkan metallerin tümünü değerinde fiyatlar vererek nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. Mithatpaşa hurdacı arayışı içerisinde olan müşteriler firmamıza fazlasıyla rağbet göstermekte ve ellerindeki hurdaları bizlere teslim etmektedir.  Kayseri Kocasinan ilçesine bağlı Mithatpaşa Mahallesi ve çevresinde 7/24 her çeşit hurda alımı yaparak profesyonel hizmet vermekteyiz.

Atıl durumla olan ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metal hurdayı dönüşüme kazandırıyor ve bu durumdan birçok avantaj elde ediyoruz. Hurdadan para kazanılmasınaa, geri dönüşüm firmalarının devamlı faaliyet göstermesine bununla birlikte dönüşüm sayesinde öz kaynaklarımızın verimli kullanılmasına olanak sağlıyoruz. Mithatpaşa mahallesinde bulunan hurdalarınızı satmak ve güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin. Mithatpaşa hurdacılarından biri olan firmamız son derece ilgili ve güvenilirdir. Hurdalarınızı yerinde görüyor ve anında nakit ücret ödemesi yapıyoruz. Şimdi iletişime geçin hurdalarınızı değerlendirelim.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar