Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri Hurda Kablo

Kablo, iletim hatlarının olmazsa olmaz bir unsurudur. Elektrik ve elektronik alanlarında sıklıkla kullanılan kablo, iletim hızında oldukça fayda sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kablo kullanımı azalmış ve kablosuz sağlayıcılar meydana gelmiştir. Ancak bakır elementi elektriği en iyi ileten madde olduğu için elektrik kablosu ile birlikte iş görmektedir. Bu yüzden hem geri dönüşüm için hem de hurda firmaları için hurda kablo fazlasıyla önemlidir. Bu sebeple, piyasada değişen bakır fiyatları hurda kablo fiyatlarını da değiştirmektedir.

Kullanımını tamamlayan ve hurda kategorisine ayrılan hurda kablo, geri dönüşüm sürecine girer ve hurda firmaları tarafından tekrar geri dönüşüme kazandırılır. Kablo hurdası, bakır kadar değerlidir ve sıklıkla hurdacıların alım-satım yaptığı üründür.

Hurda Kablo Çeşitleri

Fişe takılan her materyalde kablo bulunmaktadır. Her alanda da farklı kablo çeşitleri kullanılır. Örneğin taşıt içerisinde bulunan kablo ile bilgisayar için kullanılan kablo arasında farklılıklar vardır. Bu kablo çeşitleri şunlar;

  • Karışık Kablo hurdası
  • TTR Hurda Kablo
  • Hurda Tek Damar Kalın Tesisat Kablosu
  • Hurda Yer Altı Enerji Kablosu
  • Hurda Antigron Kablo
  • Hurda Fare Yemez Kablo
  • Çelik Zırh Hurda Kablo

Bu kablolar zaman içerisinde yıpranır ve kullanılamaz hale gelir. Atık haline gelen kablo, geri dönüşüm sürecine başlar.

Kayseri Hurda Kablo Alımı

Hurda ve geri dönüşüm sektöründe yıllanmış tecrübesiyle hizmet veren firmamız kablo geri dönüşümü yapmaktadır. Hurda sektöründe bakır metaller arasında çok önemli bir yere sahiptir. Bu yüzden hurda bakır kablolar da değerlidir ve geri dönüşüm ile çevreye fayda sağlamaktadır. Bizler elinizdeki hurda bakır kabloları satın alarak bakır ve plastik ayrıştırması yapmaktayız. Hurda kablo fiyatı belirlerken dikkat ettiğimiz birçok unsur vardır. Bunlardan biri bakır yüzdesidir. Hurda kablonun bakır yüzdesinin analizlerini yaparak en doğru fiyatı veriyoruz.

Kayseri Hurda Kablo Kilosu

Hurda kablonun hurdacılar tarafından çok sık alım satım yapılması Hurda kablonun kilosu ne kadar? sorusunu akıllara getirir. Öncelikle hurda kablo fiyatları, kablonun miktarına ve çeşidine göre ayrı sınıflandırılmaktadır. İçerisindeki bakır maddesinin kalite ve dayanıklılığına göre de fiyatlarda değişiklikler yapılabilir. Aslında sadece kablonun kilosu değil içerisindeki maddenin ağırlığı daha fazla önemlidir. Bununla birlikte hurda kablosunun tonajı, kalitesi ve türü gibi özellikler de hurda fiyatını etkiler. Kayseride Hurdacılar firması olarak elinizdeki hurda kabloyu yerinde ve değerinde alıyoruz daha sonra geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Kayseride Hurda Kablo Alan Firmalar

Hurda kablo fiyatları günlük olarak değişiklik göstermektedir. Biz Kayseride Hurdacılar firması en güncel fiyatları vermeye özen gösteriyoruz. Firmamız hurda kablo alımı ile birlikte hurda bakır alımı da yapmaktadır. Bizlere iletişim adreslerimizden yararlanarak ulaşabilir ve elinizdeki hurdalarınızın bir fotoğrafını göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Hurda kablo fiyatı ne kadar düşüncesine kapılmadan firmamızdan detaylı bilgileri alabilirsiniz.

 

 

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar