Kayseri En Yakın Hurdacı

 1. Anasayfa
 2. Hurda
 3. Kayseri En Yakın Hurdacı
hurdanizi_nakit_aliyoruz_1
hurdanizi_ucretsiz_tasiyoruz_2
724_iletisim2

Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Kayseri En Yakın Hurdacı

Kayseride Hurdacılar firması olarak yıllardan beri hurda sektöründe hizmet vermekteyiz. Kayseri Merkez ilçeleri ve civarındaki ilçelerde 7/24 hurda alımı yapmaktayız. Kayseri en yakın hurdacı hiç şüphesiz firmamızdır. Elinizdeki hurdaları yalnızca satın almıyor aynı zamanda geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Kayseri Hurda Alımı ve Fiyatları

Kayseri ve Kayseri’nin civar ilçelerinden çok sayıda hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Metal içeren tüm hurdalarınızı adresine gelerek belli bir ücret karşılığında satın alıyoruz. Atıl durumda bulunan hurdalar kendi içlerinde çeşitlerine ayrılmaktadır.

Alımını gerçekleştirdiğimiz hurda çeşitleri:

 • Hurda Beyaz Eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima vb.)
 • Hurda Bakır,
 • Hurda Çinko,
 • Hurda Demir,
 • Hurda Krom Paslanmaz,
 • Hurda Akü,
 • Hurda Kablo,
 • Hurda Kağıt,
 • Hurda Sarı Pirinç,
 • Hurda Alüminyum,
 • Hurda Kompozit,
 • Hurda Makina,
 • Kalorifer Kazanı Peteği,
 • Bina veya fabrika yıkımı sonrası ortaya çıkan hurdalar

Yukarıdaki tüm hurda çeşitlerini bünyemize alıyor ve geri dönüşüme kazandırarak çevremize katkı sağlıyoruz.

Hurda fiyatları pek çok sebebe bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ülke ekonomisi, hurdanın içerdiği materyal, ağırlığı ve çeşidi fiyatlarının değişmesindeki en büyük faktörler arasındadır. Hurda fiyatları bu yüzden firmalara göre de değişmektedir. Firmamız fiyatlarını sık sık güncellemektedir. Kayseri en yakın hurdacı firması için bizimle iletişime geçebilir güncel fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kayseride Hurdacılar

Kayseride Hurdacılar olarak 7/24 hizmet veren ekibimiz ile Kayseri ve tüm civarında hurda alımı yapmaktayız. Adresinize gelerek hurdalarınızı yerinde inceliyor ve değerlendirme sonucunda nakit ücret vererek satın alıyoruz. Firmamıza aldığımız hurdalarınızı geri dönüşüm merkezlerine dahil ederek yeniden farklı şekillerde kullanılabilir hale getiriyoruz. Geri dönüşüm süreci firmamız için çok önemlidir tüm hurdalarımızı doğa için yeniden kazandırıyoruz.

Ekibimiz ile iletişime geçerek hurdalarınızı oldukça kolay bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Adresinize gelerek sizlere kolaylık sağlıyor ve nakit ücret karşılığında hurdalarınızı satın alıyoruz. Böylece hem kazanç elde ediyor hem de geri dönüşüme katkı sağlamış oluyorsunuz. Kayseri en yakın hurdacı ve en iyi fiyatlar teklif eden güvenilir bir firma olarak müşterilerimize daima memnuniyet kazandırıyoruz. Şimdi bizimle iletişime geçin hemen adresinize gelip elinizdeki hurdaları satın alalım.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar