Hurda Kalorifer Kazanı Peteği

 1. Anasayfa
 2. Hurda
 3. Hurda Kalorifer Kazanı Peteği
hurdanizi_nakit_aliyoruz_1
hurdanizi_ucretsiz_tasiyoruz_2
724_iletisim2

Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Hurda Kalorifer Kazanı Peteği

İş yeri, fabrika ve okul gibi kurumlarda veya apartman gibi yerlerde bulunan kalorifer kazanı peteği, doğalgaz dönüşüm projesi kapsamında yerini yeni sistem petekler almaktadır. Yeni sistem petekler geldikten sonra eskileri hurdaya dönüşmektedir. Hurda kalorifer kazanı peteği alımları fazlaca yapılmaktadır. Bu tip hurdaların alımı genellikle yazın daha fazla yapılır çünkü kalorifer tesisatlarındaki arızaların tamiri veya değişimi yaz aylarında yapılır. Böylece eldeki ürünler hurdaya çıkmaktadır.

Eski sistem kaloriferler genellikle yeni binalarda bulunmaktadır. Bununla birlikte hurdacılar ikinci el petek alımları da yapmaktadır. Kayseride Hurdacılar olarak, hurda kalorifer kazanı peteğini söküp yeni sistem petekleri taktıktan sonra hurdaya ayrılan kazanları satın alıp geri dönüşüme kazandırıyoruz.

 

Hurda Kalorifer Kazanı Peteği Alan Yerler

Eski kalorifer kazanları, kullanım yerlerinde ciddi bir alan kapladığı için talep görmüyor ve kullanılmıyor. Bunların yerine yeni tip montajla nakledilen peteklere yer verilmiştir. Hurdacılar, eski tip olan kalorifer kazanlarını toplamak üzere harekete geçmektedir. Hurda kalorifer kazanı peteği alan hurdacılar alım sırasında belirli süreçler gerçekleştirir:

 • Yerinde sökme yapılır,
 • Sökme işlemi sonrası ayrılan parçalar değerlendirilir,
 • Parçalara göre fiyat belirlenir,
 • Belirlenen fiyatlarda nakit fiyat verilir.

 

Kalorifer Kazanı Satarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hurdanızı satarken veya satmadan önce bilmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır:

 • Hurdalarınızın çalışır durumu,
 • Miktarı ve ağırlıkları,
 • Seçilen firmanın fiyat tarifesi,
 • Hurdaların geri dönüşüm değerleri,
 • Seçilen firmanın güvenilirliği ve kalitesi.

 

Kalorifer Kazanı Petek Hurdası Ücretleri

Ücretlere etki eden birden fazla faktör mevcuttur. Örneğin, kazanların yapım sürecinde kullanılan materyaller çok önemlidir. Çelik ya da bakır alaşımlarına göre fiyatlar belirlenir. Bu süreç sonrasında materyallerin kilogram hesapları yapılır.

Bunların dışında aynı şekilde kazanın içerisinde olan parçalar da dikkate alınır. Bu parçalar üzerinden hesaplama belirlenir. Son olarak ürünler yerinde analiz edilir ve güncel fiyatlardan da yararlanarak net bir fiyat için karar verilir.

Kayseride Hurdacılar firmamız yıllardan beri Kayseri, Sivas, Niğde, Yozgat ve Nevşehir illeri kapsamında hurda kalorifer kazanı peteği ve daha birçok malzemenin hurda alımını gerçekleştirmektedir. Firmamız, hurdalarınızı adresinizden değerinde fiyatlar ile teslim alır ve geri dönüşüm kanallarına iletir. Böylece geri dönüşüm sayesinde doğaya bir katkıda bulunmuş oluruz. Elinizde veya iş yerlerinizde kalorifer kazanı peteği varsa ve değerlendirmek istiyorsanız firmamızla iletişime geçin en kısa süre içerisinde hurdalarınızı adresinizden teslim alalım. Siz de hem geri dönüşüme destek olmak hem de maddiyat kazanmak istiyorsanız şimdi bizimle irtibat kurun.

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar