Kayseri Akkışla Hurdacı

  1. Anasayfa
  2. Hurda
  3. Kayseri Akkışla Hurdacı
hurdanizi_nakit_aliyoruz_1
hurdanizi_ucretsiz_tasiyoruz_2
724_iletisim2

Hurdanızı satmak mı istiyorsanız!

Hemen Bizi arayın!

Akkışla Hurdacı

Akkışla Hurdacı, Kayseri Akkışla Hurdacılar hurda demir bakır alüminyum krom çinko beyaz eşya çamaşır makinesi buzdolabı alımı alanlar fiyatları ayrıca sarı pirinç fırın klima kombi şofben termosifon alımı yapıyoruz.

Kayseri Akkışla Hurda

Kayseri akkışla bölgesinde hurda alım satım yapan hurdacılar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen Bizi arayın! 0 539 487 08 14 cep telefonundan akkışla hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Akkışla Hurdacı

Firmamız Kayseri\’de Hurdacılar olarak, Kayseri Akkışla İlçesine bağlı başta Bahçelievler, Yenidoğan ve Harman mahalleri olmak üzere tüm mahalle, bölge ve mevkilerden hurda alımı yapmaktayız.

İçeriğinde metal bulunan her çeşit hurdayı satın alıyoruz.

Örneğin, hurda demir, bakır, alüminyum, sarı pirinç, krom paslanmaz, çinko,

ayrıca motor, makine, kompozit, akü, kağıt, kablo ve benzer şekilde beyaz eşya hurdaları diye ifade ettiğimiz

çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ile ayrıca kombi, klima, şofben ve termosifon hurdalarını

nakit ödeme yaparak satın alıyoruz.

Ayrıca, bina, fabrika ve tesisleri çelik çatı, sundurma, kanopi, büyük makine ve kalorifer kazanı gibi büyük hurdaların kesim ve söküm işini yapıyoruz. Kesim ve söküm sonrası ortaya çıkan demir, benzer şekilde inşaat demiri, bakır, alüminyum, krom paslanmaz, çinko ve kablo hurdalarını da satın alıyoruz.

Akkışla\’da bulunan her çeşit metal hurdanızı satmak, güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak ve ayrıca satmak istediğiniz hurdaların ücretsiz keşfini yaptırmak için aşağıda bulunan telefon numarasından yada ayrıca Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Verdiğiniz adrese en kısa zamanda yada randevu verdiğiniz saatte gelerek hurdalarınızın keşfini yaparız. Hurdanın niteliği ve kalitesine göre kilo fiyatı ile toplam hurdanızın edeceği tutarı tarafınıza bildiririz. Fiyatta mutabık kalmamız yani anlaşmamız halinde hurda bedelini hemen o anda nakit olarak öderiz. Satın aldığımız hurdaları sizlere zahmet vermeden kendi personelimiz ile yine kendi araçlarımıza yükleriz.

AkkışlaaA BAĞLI TÜM SEMT, MAHALLE VE BÖLGELERDEN NAKİT ÖDEME İLE HER ÇEŞİT HURDAYI SATIN ALIYORUZ.

 

Uzun süredir kullanılmayan her şey hurdadır aslında! Kullanılmayan, atıl durumda duran ve geri dönüştürülme niteliği olan her türlü metali bu dönüşüme dahil etmek, hem hurdadan para kazanılmasına, hem geri dönüşüm sektörünün çalışmasına ve istihdam alanı oluşturmasına hemde sağlanan geri dönüşüm ile öz kaynaklarımızın verimli kullanılması neden olmaktadır.

Bu noktalardan bakıldığında; her türlü hurdacılık veya geniş anlamda geri dönüşüm hizmeti kutsal bir görevdir. Hele de her geçen gün yeraltı kaynaklarını süratle tükettiğimiz günümüzde, çocuklarımıza miras bırakabileceğimiz sağlıklı bir çevre ve doğanın varlığından söz etmenin mümkün olmadığı günümüzde!

Geridönüşüm ile hizmete kazandırdığımız her nevi hurda demir, hurda bakır, hurda kablo, hurda motor, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda sarı yada hurda pirinç, hurda kurşun, hurda makina ve hurda kompozit ürünlerine ham madde oluşturduğundan, yer altı kaynaklarının daha az kullanılmasına neden olmaktadır.

Hurdacılık ve Geri dönüşüm neden önemlidir?
– 1) Doğal kaynaklarımız korunur.
– 2) Enerji tasarrufu sağlanır.
– 3) Doğaya zarar veren atık miktarı azalır.
– 4) Geri dönüşüm geleceğe ve ekonomiye yatırım demektir

TÜM BUNLARIN ÖTESİNDE GERİ DÖNÜŞÜM DOĞAL KAYNAKLARIN EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANILMASINI SAĞLAYARAK, GELECEK KUŞAKLARA POTANSİYEL KAYNAKLARIN MÜMKÜN OLABİLEN EN FAZLA MİKTARINI BIRAKABİLECEK EN ÖNEMLİ KATI ATIK YÖNETİM BİÇİMİDİR.

banner-hurdacilar

Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

WordPress Uzmanı: Buğra Yazar